Stik

Mednarodna prodaja

Andreas Bantle
Tel.: +49 7423 921 112
andreas.bantle@kabeltec.de

 

Jasmin Conrad
Tel: +49 7423 / 921 139
jasmin.conrad@kabeltec.de

 

Tatiana Dick
Tel.: +49 7423 921 157
tatiana.dick@kabeltec.de

 

Isabella Ackermann
Tel.: +49 7423 921 162
isabella.ackermann@kabeltec.de

 

 
please send your orders to:
 
 

Jenny Martin
Tel.: +49 7423 921 123
jenny.martin@kabeltec.de

 

Manfred Dölker
Tel.: +49 7423 921 121
manfred.doelker@kabeltec.de

 

 

Prodaja Nemčija

Tom Goede
Tel.: +49 7423 921 125
tom.goede@kabeltec.de

 

Matthias Popp
Tel.: +49 7423 921 128
matthias.popp@kabeltec.de

 

Silvia Lebisch
Tel.: +49 7423 921 158
silvia.lebisch@kabeltec.de

 

 

 
please send your orders to:
 
 

Marlies Speißer
Tel.: +49 7423 921 143
marlies.speisser@kabeltec.de

 

Frank Schmid
Tel.: +49 7423 921 131
frank.schmid@kabeltec.de

 

 

 

 

 

 

Nakup

Tom Goede
Tel.: +49 7423 921 125
tom.goede@kabeltec.de

 

Boris Wolny
Tel.: +49 7423 921 146
boris.wolny@kabeltec.de

 

Detlef Eisele
Tel.: +49 7423 921 150
detlef.eisele@kabeltec.de

 

 
please send your Order Confirmations to:
 

Corinna Ohnmacht
Tel.: +49 7423 921 161
corinna.ohnmacht@kabeltec.de

 

Friederike Danner
Tel.: +49 7423 921 136
friederike.danner@kabeltec.de

 

knjigovodstvo

Kerstin Hönle
Tel.: +49 7423 921 142
kerstin.hoenle@kabeltec.de

 

Alina Kugler
Tel.: +49 7423 921 151
alina.kugler@kabeltec.de

 

 

Andrea Kotz
Tel.: +49 7423 921 130
buchhaltung@kabeltec.de

Nadzor kakovosti

Frank Schäfer
Tel.: +49 7423 921 160
frank.schaefer@kabeltec.de

Odprema

Fabian Ginter
Tel.: +49 7423 921 190
fabian.ginter@kabeltec.de

 

Nico Beckenbach
Tel.: +49 7423 921 133
nico.beckenbach@kabeltec.de

 

 
 
 
 
 

Daniel Faupel
Tel.: +49 7423 921 140
daniel.faupel@kabeltec.de

Prodaja Velika Britanija

Kabeltec UK

Richard Harris
Tel.: +44 1628 509 002
Faks.: +44 1628 509 100
richard.harris@kabeltec.de

 

Prodaja Slovenija

Zlatko Hren, Jani Verlič

Tel.: +386 421 23 55
Faks.: +386 421 2356

Info@kabeltec.si

 

Prodaja Francija

Prodajni agent za Francijo

Christian Kibler
Tel.: +33 0663 216868
Faks.: +49 7423 921-0
ck.kabeltec@free.fr

 

Prodajni partner

Contec GmbH
Tel.: +49 741 348 8886
Faks.: +49 741 348 8887
info@contec-kabeltechnik.de
http://contec-kabeltechnik.de/